Drodzy Parafianie !

W związku z potwierdzonym pozytywnym testem na obecność koronawirusa u jednego z księży, od dzisiaj – tj. 14 października 2020 roku – przez najbliższe dni wszyscy kapłani naszej Parafii będą przebywać na kwarantannie.

Porządek nabożeństw zostanie zachowany, lecz z niewielkimi zmianami:

1. Intencje mszalne, które zostały zamówione i miały być sprawowane w kaplicy szpitalnej będą sprawowane w kaplicy domowej na plebanii – pozostałe Msze Św. będą sprawowane w kościele bez zmian przez kapłanów z sąsiednich Parafii.
  2. O godz. 17:00 w kościele będzie sprawowana Msza Św., natomiast nabożeństwo różańcowe będzie po Mszy Św.
  3. O prowadzenie Różańca bardzo prosimy poszczególne Róże Różańcowe, które zostaną poinformowane przez Pana Henryka Opilo.
  4. Zmuszeni jesteśmy odwołać zaplanowaną Mszę Św. w kaplicy szpitalnej w najbliższą niedzielę o godz. 10:15. Pracowników służby zdrowia będziemy polecać Panu Bogu sprawując Mszę Św. w kaplicy domowej na plebanii.

Informujemy jednocześnie, że kancelaria parafialna w najbliższym czasie będzie nieczynna!

Pragniemy również zaznaczyć, że bezpieczeństwo wewnątrz kościoła zostało zachowane. Kościół został dzisiaj poddany całkowitej dezynfekcji. Apelujemy jednakże o stosowanie się do wszelkich zaleceń sanitarnych, aby każdy z nas mógł czuć się w świątyni bezpieczny!!!

Na koniec prosimy Was o modlitwę i o niej również zapewniamy!!! Wszystkich Parafian polecamy opiece Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Wasi duszpasterze+