Drodzy Parafianie !

W nawiązaniu do najnowszych wytycznych władz państwowych i kościelnych informujemy, że od dnia 30 marca 2020 roku we wszystkich Mszach Świętych będzie mogło łącznie uczestniczyć w kościele maksymalnie 5 osób, lecz tylko te, które zamówiły poszczególne intencje mszalne, po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym.
Swoją chęć uczestniczenia w kościele we Mszy Św. należy uprzednio zgłosić kapłanowi pod numerem telefonu +48 576 111 367.
Wejście do kościoła zgłoszonych wcześniej osób będzie możliwe przez zakrystię.
Jednocześnie informujemy, że podczas wszystkich nabożeństw włączone pozostają głośniki zewnętrzne oraz prowadzona jest stała transmisja on-line poprzez stronę mbnpkrynica.aztv.pl .
W dni powszednie możliwe jest również prywatne nawiedzenie Najświętszego Sakramentu w kościele. W dni powszednie kościół pozostaje otwarty w godz. 10:00-18:00, a w niedziele w godz. 13:30-16:00. Prosimy jednak przestrzegać przepisu ograniczającego przebywanie w kościele do 5 osób jednocześnie.
Istnieje również możliwość przyjęcia Komunii Św. po każdej Mszy Św. W takim przypadku prosimy zgłosić taką wolę kapłanowi oczekując przy wejściu do zakrystii.
Spowiedź Św. jest możliwa w dni powszednie w godz. 18:30-19:00, natomiast w niedziele podczas każdej Mszy Św. w przygotowanym pomieszczeniu przy zakrystii, gdzie winniśmy zachować szczególne środki ostrożności, zgodnie z informacjami wywieszonymi na drzwiach kościoła.

Łączymy się z Wami duchowo na modlitwie!
Wasi duszpasterze+